Wiadomości z tagiem SPA  RSS
Królewska Afryka Południowa

Dodano: 18.10.2018 13:30 | 46 odsłon | 0 komentarzy


Po namowach Nelci wreszcie się zabieram do roboty.
Najpierw odpowiem na pytanie czemu RPA. Pierwotny plan to Indie Południowe i Sri Lanka od 7 marca. Nawet już się umawiałem z  na wódeczkę w samolocie. RT po styczniowej promocji mocno podniósł ceny (chyba ponad 1000 zł na osobie). Czekałem więc cierpliwie jak w miarę upływu czasu zacznie tanieć. A tu nic - ponad 9 tysięcy i jeszcze trzeba załatwić wizy.
Jorguś

Źródło: www.trip4cheap.pl

Property Forum Wrocław 2018. Oni będą z nami!

Dodano: 18.10.2018 10:43 | 27 odsłon | 0 komentarzy

Avestus Real Estate, Cavatina, City Space, CU Office, Cushman & Wakefield, Echo Investment, Savills, Skanska Property Poland, PKP, Vantage Development - przedstawicieli tych firm - inwestorów, deweloperów i ekspertów - będzie można spotkać na kolejny edycji Property Forum Wrocław 2018. Konferencja odbędzie się 9 listopada 2018 r., w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town. Nowa edycja wydarzenia to nowi goście, wiele aktualnych tematów, gorące dyskusje i prezentacje.

Źródło: www.propertynews.pl

Polskie kurorty poza sezonem, czyli drugie życie nadmorskich apartamentów

Dodano: 18.10.2018 10:31 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Myli się ten kto sądzi, że nadmorskie kurorty zupełnie zamierają jesienną porą. Jest spora rzesza turystów, która lubuje się w pustawych plażach, nadmorskich spacerach i spokoju, którego próżno szukać w […]

Źródło: prasoweinfo.pl

Kazimierz Dolny - najciekawsze hotele

Dodano: 17.10.2018 15:21 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Kazimierz Dolny to niewielkie miasto o ciekawej historii, położone w województwie lubelskim. Jego główną atrakcję stanowi zabytkowa zabudowa, która zachwyci każdego miłośnika dawnej architektury. Można tu oglądać między innymi kościół farny z XVI wieku, ruiny średniowiecznego zamku, piękne kamienice i imponujące spichlerze. Nie brakuje tu ścieżek spacerowych i dydaktycznych. Piękna panorama i okolice miasta zachęcają, by przyjechać i zwiedzać - a gdzie najlepiej zatrzymać się na noc? Nietrudno znaleźć tu dobre hotele - Kazimierz Dolny to przede wszystkim baza noclegowa ulokowana w zabytkowych budynkach.

Źródło: podroze.onet.pl

Czorsztyn - temperatura, opady, nasłonecznienie

Dodano: 17.10.2018 13:41 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Czorsztyn to urocza wioska, najbardziej kojarzona ze wspaniałym zamkiem, górującym nad Zbiornikiem Czorsztyńskim i chętnie zwiedzanym przez turystów. Czorsztyn ulokowany jest w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, na wschodnim skraju Kotliny Orawsko-Nowotarskiej, na pograniczu Pienin oraz Gorców. Bliskość gór nadaje temu miejscu charakterystyczny klimat - warunki pogodowe, które charakteryzują się umiarkowanie zimnym powietrzem oraz licznymi, obfitymi opadami atmosferycznymi.

Źródło: podroze.onet.pl

Wyspa Boracay ponownie otwarta dla turystów

Dodano: 17.10.2018 12:16 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Filipińska wyspa Boracay po niemal pół roku została ponownie otwarta dla turystów - na razie „na próbę”. Oficjalne otwarcie przewidziane jest na 26 października.

Źródło: podroze.onet.pl

Zimbabwe – informacje dla turysty

Dodano: 17.10.2018 11:11 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Chcesz zobaczyć niepowtarzalne i zjawiskowe wodospady? Wybrać się na niezapomnianą wycieczkę i safari? A może masz ochotę spotkać lwy, antylopy czy nosorożce? Jeśli tak, to idealnym wyborem dla ciebie będzie Zimbabwe.

Tagi: SPA
Źródło: podroze.onet.pl

Karpacz - pogoda

Dodano: 16.10.2018 18:03 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Karpacz to miasto położone na Dolnym Śląsku, w powiecie jeleniogórskim, u podnóży Sudetów Zachodnich. Turystyka rozwija się tu głównie dzięki głównemu szlakowi na dość obleganą górę Śnieżkę. Turyści przyjeżdżają tu głównie odpocząć od miejskiego zgiełku. Możemy przespacerować się uliczkami Karpacza lub leśnymi ścieżkami. Zjeść dobrą kolację w jednej z tamtejszych restauracji. Możemy też spędzić czas aktywnie, na przykład na wycieczce rowerowej. W Karpaczu odbywają się również różne koncerty.

Źródło: podroze.onet.pl

Nieruchomości na 4 Design Days 2019. IV edycja zapowiada się rekordowo

Dodano: 16.10.2018 13:37 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Potężna, jedyna w Polsce i tej części Europy dawka wiedzy o trendach w architekturze i designie - kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych z udziałem najbardziej cenionych architektów i designerów, inwestorów i deweloperów, producentów i dystrybutorów oraz ekspertów z Polski, a także wielu wspaniałych prelegentów z zagranicy. Wystawa designerskich produktów i usług, której bohaterami będzie ponad 300 wystawców. 9 tysięcy gości biznesowych i ponad 25 tys. odwiedzających. Wszystko w wyjątkowych przestrzeniach katowickiego Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego, na Śląsku - ogromnym rynku liczącym ok. 2,5 mln mieszkańców. Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, czterodniowe święto z architekturą, designem i nieruchomościami w roli głównej, czyli IV edycję 4 Design Days, zaplanowaną w dniach 24-27 stycznia 2019 r.!

Źródło: www.propertydesign.pl

Filipiny (wyspa Cebu) za £316 w dwie strony

Dodano: 14.10.2018 18:44 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Bardzo dobra okazja na podróż do dalekiej Azji. Przeloty z Londynu na wyspę Cebu na Filipinach dostępne są za £316 w dwie strony. Sporo terminów do wyboru. Przeloty zarezerwujecie poprzez wyszukiwarkę tanich lotów Skyscanner.net. W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany oraz katering na pokładzie samolotu. LONDYN HEATHROW ⇆ CEBU PRZYKŁADOWE TERMINY: 05.11 [...]

Źródło: www.podroznik.co.uk

Starsze wiadomości »
reklama