Wiadomości z tagiem Miami  RSS
Kielce - pogoda

Dodano: 18.10.2018 13:32 | 35 odsłon | 0 komentarzy

Kielce to miasto położone w środkowo-wschodniej Polsce. Jest stolicą województwa świętokrzyskiego i leży w Górach Świętokrzyskich (łańcuchu górskim z Łysicą jako najwyższym szczytem).

Źródło: podroze.onet.pl

Lamu - niezwykłe kamienne miasto

Dodano: 18.10.2018 12:16 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Lamu to miasto położone w południowo-wschodniej Kenii, a dokładniej na wyspie o tej samej nazwie. Od 2001 roku jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, jako najstarsza i najlepiej zachowana osada Suahili w Afryce Wschodniej.

Źródło: podroze.onet.pl

Elbląg - pogoda

Dodano: 17.10.2018 13:54 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Elbląg to miasto leżące w województwie warmińsko-mazurskim. To najstarsze miasto w tym województwie i jedno z najstarszych miast w całej Polsce - trudno się więc dziwić, że tak wiele osób zjeżdża z różnych jej zakątków, żeby je odwiedzić. Zabytków jest sporo, a muzeum elbląskie również jest świetnie wyposażone i warte odwiedzenia.

Źródło: podroze.onet.pl

Karpacz - pogoda

Dodano: 16.10.2018 18:03 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Karpacz to miasto położone na Dolnym Śląsku, w powiecie jeleniogórskim, u podnóży Sudetów Zachodnich. Turystyka rozwija się tu głównie dzięki głównemu szlakowi na dość obleganą górę Śnieżkę. Turyści przyjeżdżają tu głównie odpocząć od miejskiego zgiełku. Możemy przespacerować się uliczkami Karpacza lub leśnymi ścieżkami. Zjeść dobrą kolację w jednej z tamtejszych restauracji. Możemy też spędzić czas aktywnie, na przykład na wycieczce rowerowej. W Karpaczu odbywają się również różne koncerty.

Źródło: podroze.onet.pl

Im dalej w las, tym więcej trupów - wycieczka do Szwecji śladami kryminałów Camilli Lakcberg i okolice

Dodano: 16.10.2018 10:45 | 24 odsłon | 0 komentarzy


Hej, 
Na ostatni weekend rodziną ruszyliśmy na północ, do Szwecji. Pomysł wyszedł ode mnie, a głównym punktem wycieczki miały być odwiedziny w miasteczku, gdzie toczy się akcja serii kryminałów Sagi o Fjallbace.  Jednak w trakcie szykowania planu na 2 i pół dnia znalazłam dużo fajnych miejsc, które na pierwszy rzut oka może nie zachwyciły, ale tak naprawdę nas oczarowały. 

Źródło: www.trip4cheap.pl

Wanda Rutkiewicz oczami siostry

Dodano: 16.10.2018 9:27 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Jaką siostrą była Wanda Rutkiewicz? Czy od zawsze marzyła o himalaizmie? - Pasjonowała się elektroniką - powiedziała Nina Fies, siostra Rutkiewicz. - Zawsze zajmowała się sportem - dodała. Co decydowało o niezwykłości himalaistki? - Wszyscy mieli szacunek do tego, że miała niezwykły hart ducha i była osobą konsekwentnie realizującą wszystko, co sobie zaplanuje - zaznaczyła pisarka Anna Kamińska.

Tagi: Miami, Mińsk
Źródło: podroze.onet.pl

Ciekawe odkrycie podczas konserwacji ołtarza Wita Stwosza w Krakowie

Dodano: 16.10.2018 7:32 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Rama szafy głównej ołtarza Wita Stwosza w Bazylice Mariackiej w Krakowie to XV-wieczny gotycki oryginał, ale miała ona zupełnie inną kolorystykę niż ta, którą oglądaliśmy przez ostatnie kilkadziesiąt lat – ustalili konserwatorzy.

Tagi: Kraków, Miami
Źródło: podroze.onet.pl

Polski nurek chciał pobić rekord świata we Włoszech. Trwają poszukiwania

Dodano: 15.10.2018 14:41 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Polski nurek chciał pobić rekord głębokości we włoskim jeziorze Garda. Jak podają media, miał zejść na głębokość 333 metrów. Niestety, nie wynurzył się w wyznaczonym czasie. Od soboty trwają jego poszukiwania.

Źródło: podroze.onet.pl

Noclegi dla pracowników w Rzeszowie

Dodano: 14.10.2018 8:21 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Do wynajęcia tanie pokoje 2 i 3 osobowe dla pracowników firm /ok. 34 miejsca/ w domu wolnostojącym 2-piętrowym. Dom w dobrej lokalizacji miasta Rzeszowa, blisko zjazdu z autostrady A-4. Do dyspozycji gości: Pokoje umeblowane wraz z pościelą, telewizorem, dostępem do szybkiego internetu wi-fi, Ogólnodostępna kuchnia- umeblowana, lodówka, kuchenka gazowa, Ogólnodostępne 3 łazienki z kabinami prysznicowymi, 3 oddzielne toalety, Bezpłatny ogrodzony i utwardzony parking, Cena za noclegi wynosi od 25 zł do 30 zł od osoby za dobę, uzależniona jest od czasu pobytu i ilości osób. Serdecznie zapraszamy Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.taniepokoje.rzeszow.pl/ oraz pod nr telefonu: 518263930 lub 178712884, e-mail: noclegiwrzeszowie@interia.pl

Tagi: Miami, Noclegi
Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Hotel Europejski

Dodano: 14.10.2018 8:21 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Hotel Europejski to jeden spośród działających ponad sto lat hoteli we Wrocławiu, który oferuje swoim gościom komfortowe noclegi w ładnie wyposażonych apartamentach. Hotel Europejski to dodatkowo doskonałe obiady oferowane w restauracji w Hotelu. Hotel ów zlokalizowany jest w sąsiedztwie głównego rynku miasta, wewnątrz starodawnej dzielnicy. Z okien Hotelu Europejski widać zlokalizowany naprzeciwko stary wrocławski dworzec PKP oraz Stare Miasto. Hotel Europejski znalazł się wśród ulubionych miejsc gości z całej Europy. Gorąco zapraszamy do Hotelu Europejski jak również do zapoznania się z ofertą. Piłsudskiego 88, 50-017 Wrocław 71 77 21 000 recepcja@europejskiwroclaw.pl https://europejskiwroclaw.pl/pl/restauracja/

Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama